Amazon, światowy lider sprzedaży podpisał umowę z InPost! Odbierz zakupy w Paczkomacie już dziś!

18/02/2021 Kategorie: Aktualności
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

Tak, to już pewne! Amazon podpisał umowę z firmą InPost! Odbieranie przesyłek w Paczkomatach InPost zdecydowanie podbiło serca Polaków, a teraz pozwoli na odbieranie przesyłek od światowego giganta!

Czy Allegro powinno czuć się zagrożone?

Nie da się ukryć, że decyzja o podjęciu współpracy z Amazonem przez InPost wywołała niemały szum na polskim rynku e-commerce. Co więcej, firma podczas zawarcia umowy z Allegro, uwzględniła w niej możliwość pierwokupu spółki. Ostatnio dużo słyszy się na temat tego, że Allegro przymierza się do wprowadzenia na rynek własnej sieci paczkomatów. Nieoficjalne informacje na ten temat krążyły w mediach już w zeszłym roku.

Sojusz Amazona i InPost, czyli wszyscy wychodzą na plus!

Korzyści dla klientów są ogromne, szczególnie dla ludzi, którzy po dokonaniu zamówienia na Amazonie borykali się z problemem wyczekiwania kuriera w oknie. Paczkomaty InPost potrafią działać bezdotykowo, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne oraz pozwalają na odbiór zamówionych dóbr o każdej porze.

Umowa z Amazonem jest dobrym rozwiązaniem, a także zabezpieczeniem dla firmy InPost. InPost utrzyma swoją pozycję na rynku, nawet w przypadku rozwiązania umowy z Allegro. Faktem jest to, że Amazon również czerpie z tego korzyści. Zyskał partnera, który nie tylko dostarczy przesyłki szybko i wygodnie, ale także jest godny zaufania. Co więcej, taka opcja może również sprawić, że na platformie pojawi się jeszcze więcej sprzedawców, którzy wcześniej nie byli przekonani do tego serwisu.

Oceń ten artykuł

Amazon, światowy lider sprzedaży podpisał umowę z InPost! Odbierz zakupy w Paczkomacie już dziś!

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie 0 ocen

Dodaj komentarz