Czym jest pay by link?

15/03/2017 Kategorie: Aktualności, Bankowość, Biznes, Finanse osobiste, Polska
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

Szybkość, wygoda oraz bezpieczeństwo są tym, czego dzisiaj oczekuje się od płatności online. Ten innowacyjny sposób na opłacanie rachunków jest coraz popularniejszy, gdyż ludzie wiedzą, jak wiele korzyści przynosi to, że bez wychodzenia z domu mogą opłacić wszystkie zobowiązanie.

Dlatego dobrze będzie poznać sposoby, które to gwarantują. Dzięki nim z pewnością już nigdy więcej nie będziemy musieli się narażać na marnowanie czasu, czy nie pamiętanie o tym, żeby coś zapłacić.

Serwis dla ludzi nowoczesnych

polski złoty

Fotografia: Finansowy Magazyn

Takie serwisy jak bm.pl reprezentowany przez firmę Blue Media to serwisy stworzone dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania. Otóż, wystarczy zarejestrować się w tym miejscu, żeby bez wychodzenia z domu mieć możliwość opłacenia wszystkich zobowiązani o czasie. Po zarejestrowaniu wystarczy uzupełnić dane dostawców. Zapisanie ich w systemie wraz z dodaniem rachunków pozwoli na to, by co miesiąc otrzymywać wiadomości, kiedy coś należy zapłacić. Powiadomienia przychodzić będą na e maila oraz na telefon, bądź inne urządzenie mobilne, jakie zostanie wskazane przez użytkownika serwisu.

Istota pay by link

Płacenie bezpośrednio z konta, czyli pay by link jest rozwiązaniem oferowanym najczęściej przez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne. Jest więc to nic innego, jak szybki i wygodny przelew za zakupy wirtualne. W trakcie regulowania należności wystarczy kliknąć w specjalnie utworzony dla tego celu link, a sam system przekieruje Nas do bankowości internetowej. Nie pozostanie nic innego, jak tylko potwierdzić transakcję i wszystko będzie gotowe. Sprzedawca bowiem natychmiast otrzyma informację o dokonanym przelewie. Dzięki pay by link możliwe jest maksymalne skrócenie czasu przeznaczonego na konkretne transakcje.

Po kliknięciu odnośnika pojawią się gotowe informacje na temat przelewu, co wyeliminuje ryzyko uzupełniania danych. Internauta musi tylko wszystko potwierdzić, dokonując autoryzacji transakcji. Pay by link jest popularną tendencją w sieci i raczej nic nie zapowiada, by cokolwiek w najbliższym czasie miało się zmienić.

Oceń ten artykuł

Czym jest pay by link?

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz