mBank zamknie stary interfejs systemu transakcyjnego. Zmiany jeszcze w tym roku

08/06/2014 Kategorie: Polska, Rynek pracy
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

mBank wprowadza zmiany i przypomina, że do końca 2014r. wszyscy klienci banku będą mogli korzystać wyłącznie z nowego systemu transakcyjnego. Stary interfejs zostanie ostatecznie porzucony.

mBank poinformuje klientów o przejściu na nowy system

Ze wstępnych informacji, do których dotarliśmy wynika, że pierwszej grupie klienckiej, mBank wyłączy dostęp do starego systemu już w połowie czerwca, a kolejnej na początku kolejnego miesiąca.

Jak podaje obsługa banku, klienci o fakcie wyłączenia systemu zostaną w odpowiedni sposób wcześniej poinformowani (na 14 dni przed dezaktywacją), tj. za pośrednictwem komunikatu w swoim panelu oraz dodatkowo SMS’em.

Nie wszystkim odpowiadają zmiany

Nie wszyscy klienci mBanku wydają się zadowoleni ze zmian. Przypomnijmy, że pierwsze grupy klienckie utraciły dostęp do starego panelu użytkownika już w pierwszych dniach 2014r. Do tej pory swoje rozczarowanie zmianami wyraziło wielu klientów, ale zmiany wprowadzone przez mBank są nieodwracalne.

W komunikacie opublikowanym przez DGP czytamy, że wdrożenie nowego systemu transakcyjnego ostatecznie nie było powodem zauważanego odpływu klientów mBanku.

Oceń ten artykuł

mBank zamknie stary interfejs systemu transakcyjnego. Zmiany jeszcze w tym roku

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie 0 ocen
  1. kryty_krytyk pisze:

    Teraz to dopiero będzie masakra. Dobrze, że się w odpowiednim czasie wyniosłem z tego banku. Niech dalej wciskają swoim klientom na siłę nowoczesne interfejsy z kolorowymi okienkami, to niebawem tam już nikt nie zostanie.

Dodaj komentarz