Najlepsze pożyczkowe promocje – gdzie ich szukać?

20/10/2021 Kategorie: Bankowość, Biznes, Finanse osobiste
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

Banki i firmy pozabankowe często organizują różnego rodzaju promocje pożyczkowe. Dzięki takim ofertom można sporo zaoszczędzić. Sprawdź, gdzie szukać najlepszych promocji, dotyczących kredytów i pożyczek!

Promocje pożyczkowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów banków i firm pozabankowych. Często umożliwiają one wzięcie kredytu lub pożyczki na bardzo korzystnych warunkach. Jeżeli chcesz zapoznać się z ciekawymi informacjami na ten temat, przeczytaj nasz artykuł.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka?

Zarówno kredyt gotówkowy, jak i pożyczka, umożliwiają pozyskanie środków finansowych, które można przeznaczyć na dowolny cel. Pieniądze pochodzące z tych rodzajów finansowania mogą zostać przeznaczone np. na remont domu, zakup samochodu, wyjazd wakacyjny czy organizację wesela. Między kredytem gotówkowym a pożyczką istnieją jednak pewne różnice. Najważniejszą z nich jest to, że w świetle prawa kredytu gotówkowego może udzielić tylko bank lub kasa oszczędnościowo-kredytowa. Pożyczki są natomiast udzielane głównie przez pozabankowe firmy pożyczkowe.

Czym jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania?

Przed zaciągnięciem pożyczki lub kredytu gotówkowego warto zwrócić uwagę na wysokość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO). Jest to ważny wskaźnik, który pozwala szybko i sprawnie oszacować opłacalność wybranej oferty finansowania. RRSO oznacza całkowity koszt kredytu lub pożyczki, który zostanie poniesiony przez konsumenta. W skład RRSO wchodzą m.in. takie elementy jak wysokość oprocentowania kredytu lub pożyczki, prowizja za udzielenie finansowania, ubezpieczenie kredytu/pożyczki oraz opłaty dodatkowe.

Jakie promocje oferują banki i firmy pożyczkowe?

Banki i firmy pozabankowe często oferują ciekawe promocje, które budzą zainteresowanie wśród potencjalnych kredytobiorców. Często są one kierowane do konkretnych grup klientów – np. osób, które po raz pierwszy korzystają z usług danej firmy. Promocje najczęściej obejmują możliwość zaciągnięcia kredytu lub pożyczki na preferencyjnych warunkach. Dużą popularnością cieszą się m.in. darmowe chwilówki dla nowych klientów, oferowane przez firmy pożyczkowe. W ramach niektórych promocji istnieje także możliwość otrzymania nagród rzeczowych lub voucherów na zakupy. Ciekawą ofertą jest również przedłużenie terminu spłaty pożyczki, dzięki czemu można otrzymać dodatkowe dni na spłatę zobowiązania. Banki często przyznają premie za skorzystanie z ich oferty – wystarczy założyć konto bankowe, aby otrzymać dodatkową gotówkę. Takie promocje oferuje m.in. Santander Bank Polska czy ING Bank Śląski.

Pożyczkowe promocje – gdzie ich szukać?

Zastanawiasz się, gdzie szukać promocji pożyczkowych? Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najnowsze oferty, warto regularnie odwiedzać strony internetowe, które przedstawiają sprawdzone i uczciwe promocje – pozyczkowe-promocje.pl. Znajdziesz tam ważne informacje dotyczące aktualnych promocji i konkursów organizowanych przez pożyczkodawców oraz zapoznasz się z dokładnymi zasadami organizowanych akcji. Dowiesz się również, w których firmach możesz aktualnie pożyczyć gotówkę na korzystnych zasadach lub otrzymać dodatkowe profity.

Banki i firmy pozabankowe często organizują ciekawe konkursy i promocje pożyczkowe. Aby na bieżąco śledzić aktualne promocje związane z pożyczkami, warto odwiedzać serwisy internetowe, w których regularnie umieszczane są informacje dotyczące najnowszych ofert. Można tam znaleźć nie tylko wiadomości na temat promocji, ale także rankingi pożyczek, które umożliwiają wybór najbardziej korzystnej oferty finansowania.

Oceń ten artykuł

Najlepsze pożyczkowe promocje – gdzie ich szukać?

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 1 ocen

Dodaj komentarz