Pożyczka przez internet to dobry pomysł

28/06/2017 Kategorie: Aktualności, Finanse osobiste
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

Zainteresowanie pożyczkami internetowymi cały czas rośnie. Także w Polsce zaciągamy ich coraz więcej. Pożyczki on-line są obecnie oferowane zarówno przez banki, jak i przez firmy pozabankowe. Dlaczego warto je wybrać wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki?

Pożyczki internetowe to przede wszystkim wygoda. Nie musimy ruszać się ze swojego wygodnego fotela przed komputerem, aby złożyć wniosek o pożyczkę i nawet tego samego dnia otrzymać ją na swoje konto bankowe. Dzięki temu to też idealny wybór dla osób, dla których liczy się czas – wystarczy tylko parę minut, aby dopełnić formalności.

Gdzie po pożyczkę przez internet?

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, po pożyczkę internetową możemy zgłosić się do banku albo skorzystać z ofert firm pozabankowych, na przykład KredytOK.pl.

Ta pierwsza opcja, czyli pożyczka on-line w banku jest dostępna głównie dla stałych klientów – to oni mogą liczyć na nią najszybciej. Bank na podstawie analizy wpływów i wydatków na koncie przygotowuje indywidualną ofertę pożyczki i może udzielić ją od ręki, bez konieczności dodatkowego dostarczania dokumentów przez pożyczkobiorcę. Wystarczy, że wypiszemy wniosek w swoim serwisie transakcyjnym, a potem poczekamy na odpowiedź, którą otrzymamy zwykle w parę minut. Gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze będziemy mieli u siebie od razu.

W przypadku pożyczek pozabankowych do wyboru mamy wiele firm. Możemy zdecydować się na te oferujące pożyczki ratalne lub chwilówki do spłaty w jednej racie. W tym przypadku formalności również nie są skomplikowane – pożyczkę możemy otrzymać w zasadzie tylko na dowód, ponieważ resztę informacji wpisujemy we wniosku. Musimy pamiętać jednak o tym, że przy braku regularnych dochodów i negatywnej historii kredytowej w bazach takich jak BIK możemy mieć więcej problemów z uzyskaniem pożyczki.

Złóż swój wniosek już teraz!

Wobec tego wtedy, gdy potrzebujesz szybkiej i wygodnej pożyczki, nie czekaj, ale już teraz złóż swój wniosek on-line. Do komfortowego pożyczania zaprasza firma KredytOK.pl.

Oceń ten artykuł

Pożyczka przez internet to dobry pomysł

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie 0 ocen

Dodaj komentarz