Pracujesz za granicą? Dowiedz się jak najkorzystniej wymieniać walutę!

28/03/2017 Kategorie: Aktualności, Dolar, Euro, Finanse osobiste, Polski złoty, Rynek pracy, Trendy, Waluty
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

Wymiana waluty powinna być szybka, tania i bezproblemowa. Sprawdź, gdzie najlepiej wymieniać walutę.

Kantory online to doskonałe narzędzie do wymiany walut, niezależnie od tego, czy mieszkasz za granicą i chcesz przelać pieniądze rodzinie, czy też prowadzisz własny biznes i częste przewalutowania to dla Ciebie chleb powszedni. Nie da się ukryć, że w każdym wypadku poszukujemy rozwiązań, które zapewnią nam wygodę, bezpieczeństwo i oszczędności. Okazuje się, że kantory online są rozwiązaniem skrojonym na miarę potrzeb.

Taniej niż w banku

Kantor internetowy Fritz Exchange oferuje o wiele niższe spready niż banki, czy placówki stacjonarne. Różnice bardzo często są na poziomie kilkudziesięciu groszy, dzięki czemu przy większych i regularnych transakcjach znacząco rosną oszczędności. Wiele kantorów online ma także dedykowane rozwiązania dla swoich stałych klientów, w tym możliwość negocjowania kursów przy częstych i dużych przewalutowaniach. Dodatkowe promocje czy bonusy klient otrzymuje także przy rejestracji na stronę wymiany walut, czy gdy poleci ją komuś innemu. Warto dokładnie wczytać się w ofertę i skorzystać ze wszystkich dostępnych możliwości.

Szybko i o każdej porze

Internetowy kantor Fritz Exchange dostępny jest o każdej porze, dlatego możemy dokonywać transakcji, kiedy jest nam wygodnie. To duże udogodnienie, że możemy zrobić to w zaciszu własnego domu, nie martwiąc się o godziny otwarcia placówek. Do dyspozycji mamy nowoczesną i funkcjonalną platformę, dzięki której możemy skorzystać z wiedzy i umiejętności specjalistów, takich jak: specjaliści z biura obsługi klienta, dealerzy walutowi, czy doradcy ds.rynków finansowych.

Na tym jednak zalety się nie kończą. Nie dość, że platforma jest intuicyjna to i cała transakcja jest błyskawiczna – 90% z nich jest realizowana w przeciągu 15 minut!

Innowacje ułatwiające życie

Kantor Fritz Exchange to także innowacje, które znacząco ułatwiają życie — należy do nich między innymi kantor automatyczny, który przypomina bankomat. Dzięki niemu dokonamy transakcji w 9 walutach oraz zostaniemy obsłużeni w 5 językach. Co więcej, automat na bieżąco aktualizuje kursy walut.

Kantory online to doskonałe rozwiązanie, dla każdego, kto pracuje za granicą i wysyła do swojej rodziny pieniądze. Teraz może to zrobić szybciej i jeszcze na tym zaoszczędzić. Prawda, że się opłaca?

Oceń ten artykuł

Pracujesz za granicą? Dowiedz się jak najkorzystniej wymieniać walutę!

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie 0 ocen

Dodaj komentarz