W cieniu najwyższego drapacza chmur Unii Europejskiej

20/09/2017 Kategorie: Aktualności, Nieruchomości
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

Obecnie najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej jest londyński The Shard, ale tylko do 2020 roku! W Warszawie rośnie w oczach Varso Tower, która już budzi wiele emocji. Z pewnością będzie to ciekawy dodatek w panoramie miasta. A jak inwestycja będzie wyglądać z perspektywy mieszkańców?

Varso Tower rośnie na warszawskiej Woli. Do 2020 roku ma osiągnąć wysokość 310 metrów, czyli nawet 40 centymetrów więcej niż londyński The Shard! W momencie zakończenia prac budowlanych, Pałac Kultury i Nauki przestanie być jednym z najwyższych budynków w Polsce. Z tarasu Varso Tower znajdującego się na wysokości 230 metrów, będzie można podziwiać widok na stolicę kraju. Do tego, obok inwestycji mają powstać biurowce. Cały kompleks zajmie powierzchnię 140 000 metrów kwadratowych. Szacuje się, że aż 53 piętra będą przeznaczone na biura.

Warszawa

Oprócz tak śmiałej inwestycji biurowej, na warszawskiej Woli powstają także nowe mieszkania od dewelopera Warszawa spoglądające na najwyższy drapacz chmur w Unii Europejskiej. Wydawać by się mogło, że zamieszkanie w tak bliskiej odległości od centrum będzie naznaczone hałasem. Jednakże nowe inwestycje od deweloperów zapewniają schronienie przed szumem wiecznie żywych ulic Warszawy.

Tego typu inwestycje, zwłaszcza dobrze sprawdzają się w formie mieszkań pod wynajem. W pobliżu kompleksów biurowych, takich jak Varso Tower popyt na apartamenty w pobliżu może być całkiem duży. Biorąc pod uwagę, że wiele zagranicznych firm jest zainteresowanych otwarciem swoich biur w Warszawie, to posiadanie mieszkania w pobliżu ulicy Chmielnej jest rozsądną inwestycją. Deweloperzy oferują także usługi usprawniające znalezienie najemców mieszkań na długi i krótki okres.

Krajobraz warszawski stopniowo się zmienia. Inwestycje biurowe napędzają ulokowane w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycje mieszkaniowe. Varso Tower jest jedną z bardziej interesujących realizacji w Polsce i przyczyni się do powstania wielu miejsc pracy. Warto więc zainteresować się możliwościami inwestycyjnymi znajdującymi się w jej sąsiedztwie.

Oceń ten artykuł

W cieniu najwyższego drapacza chmur Unii Europejskiej

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz