Wyjeżdżasz na narty? Dowiedz się dlaczego warto zapłacić kartą kredytową

04/02/2016 Kategorie: Aktualności, Finanse osobiste, Polska
Autor: redaktor naczelny
Czytanie tego artykułu zajmie Ci 5 min

Zima w pełni. Amatorzy zimowych sportów zacierają ręce z zadowolenia. Już za chwileczkę, już za momencik ogarnie ich szał białego szaleństwa na stoku. Najlepsze ośrodki narciarskie, wspaniałe warunki do uprawiania zimowych sportów, a u boku sprawdzona, zgrana ekipa przyjaciół. Czego chcieć więcej?

alior bank

Fotografia: Materiały własne Finansowego Magazynu

Jeśli Ty również planujesz wyjazd na narty, już dziś zadbaj o najważniejsze jego elementy, zapewniając sobie najlepszy komfort, poczucie bezpieczeństwa i gwarancję udanego wypoczynku.

  • Odpowiednio wcześniej zarezerwuj hotel i, o ile podróżujesz samolotem, także bilety lotnicze. Choć warunki ofert last miute często bywają bardzo atrakcyjne, z reguły są to ostatnie, pojedyncze miejsca. Jeśli zdecydowałeś się a wyjazd z przyjaciółmi, wcześniejsza rezerwacja może przynieść wam zdecydowanie więcej korzyści. Najwygodniejszym sposobem rezerwacji biletów i hotelu będzie rezerwacja przez internet. Aby to zrobić możesz skorzystać ze strony konkretnego przewoźnika lub posłużyć się jednym z wielu portali pośredniczących w rezerwacji usług przewozowo – hotelowych. Jeśli podróżujesz z dodatkowym bagażem (zwłaszcza o nietypowych rozmiarach), koniecznie sprawdź możliwości oraz warunki jego transportu. Najwygodniejszą, a nierzadko także jedyną możliwą formą płatności za bilety lotnicze i hotel jest karta kredytowa. Dzięki karcie kredytowej na spłatę zadłużenia bez odsetek możesz mieć nawet 56 dni! Tak długi termin pozwoli Ci uregulować zobowiązanie w kilku niższych ratach bez konieczności jednorazowej spłaty całości kwoty. Gwarantujemy, że dzięki takiej możliwości po powrocie z urlopu odetchniesz z ulgą, zwłaszcza mając świadomość ilości nieplanowanych, wakacyjnych wydatków.
  • Wybierając kartę kredytową zwróć uwagę na możliwość przystąpienia do programu partnerskiego, oferującego szeroki pakiet korzyści. Korzystając z karty otrzymasz atrakcyjne zniżki nie tylko na zakupy w ulubionych sklepach, ale również na noclegi w hotelach! Kto wie – być może dzięki programowi partnerskiemu zarezerwujesz pobyt w hotelu znacznie taniej.
  • Korzystając z karty kredytowej Wizz Air Master Card Raiffeisen Polbank możesz wziąć udział w wyjątkowo atrakcyjnym programie partnerskim dla prawdziwych podróżników! Na start otrzymujesz bezpłatne członkostwo w WIZZ Discount Club, dzięki któremu zyskujesz 45 zł na bilety lotnicze powyżej 99 zł, a za każde wydane 5 zł dostajesz dodatkowo 2 punkty. Udział w programie pozwoli Ci na zakup tańszych biletów, wykupienie dodatkowych usług, oferowanych przez Wizz Air (oprócz wypożyczenia samochodu), czy uregulowanie opłaty za dodatkowy bagaż.
  • Czy podczas urlopu zasadnym jest korzystanie z karty kredytowej, regulując codzienne wydatki? Jak najbardziej! Zwłaszcza w popularnych, licznie obleganych kurortach narciarskich takie rozwiązanie ma wiele zalet. Dlaczego? Przede wszystkim – nie musimy nosić ze sobą większej ilości gotówki, nie narażamy się tym samym na jej utratę. Obecnie, w całej większości sklepów, punktów usługowych czy restauracji bez problemu zapłacisz kartą, posiadanie przy sobie gotówki staje się więc całkowicie zbędne.
Oceń ten artykuł

Wyjeżdżasz na narty? Dowiedz się dlaczego warto zapłacić kartą kredytową

Oceń
Ocena 0/5 na podstawie ocen

Dodaj komentarz